Odkryj naczynie Deli Cook!

W tygodniu szef kuchni poleca…

DANIA JEDNOGARNKOWE

Odkryj naczynie Deli Cook!

Naczynie do gotowania próżniowego Deli Cook zasmakujradosci.pl

W tygodniu nie ma czasu na gotowanie, a jeść trzeba…

Praca, zakupy, dom, sprzątanie, pranie, prasowanie i jeszcze trzeba przygotować obiad! Trochę za dużo jak na jedną osobę, a przecież inni domownicy nie kwapią się, by Ci pomóc. Z żadnych z wyżej wymienionych czynności nie zrezygnujesz, bo do pracy trzeba chodzić, w bałaganie nie będziesz mieszkała, brudnych rzeczy nie będziesz nosiła, a z pustym żołądkiem żyć się nie da. Gdyby tak mieć magiczną różdżkę, za której sprawą udałoby się to wszystko ogarnąć.

NIE! Nie idźmy tą drogą! Magiczna różdżka nie istnieje, a liczą się tylko fakty. Fakt z kolei jest taki, że podczas ustalania tygodniowego menu, warto stawiać na dania jednogarnkowe. Proste w wykonaniu, pyszne, ale czy też zdrowe? Owszem, pod warunkiem, że wykorzystasz w tym celu odpowiednie naczynie. Czy słyszałaś już o garnku Deli Cook, który umożliwia gotowanie w warunkach próżniowych? Poznaj walory naczynia z oferty marki Florina i przekonaj się, że codzienne życie może smakować zupełnie inaczej.

Zawór regulujący ciśnienie w garnku Deli Cook zasmkaujradosci.pl

Natura nie lubi próżni, za to kuchnia – jak najbardziej!

Czy wiedziałaś, że gotując ziemniaki, marchewkę, czy buraki w tradycyjnym garnku, tracisz aż 25% wartości odżywczych?! Przyrządzając posiłki metodą próżniową, zachowujesz naturalny smak, aromat, witaminy i inne składniki odżywcze. Jak w takim razie tego dokonać?

Przecież do tej pory gotowanie metodą sous vide kojarzyło nam się tylko z wykwintnymi restauracjami, w których kelnerzy podają dania do stołu tylko w białych rękawiczkach. Możesz dokonać tego na 2 sposoby – wykorzystując szybkowar lub garnek próżniowy Deli Cook. Jeśli zapytasz nas o zdanie, my zdecydowanie polecimy Tobie to drugie naczynie.

Szybkowar vs. Garnek próżniowy Deli Cook

Zapomniałaś dodać do potrawy skrojone pomidory, a może musisz ją mocniej doprawić? Podstawową wadą szybkowaru jest to, że raz szczelnie zamknięty możesz otworzyć dopiero po skończonym gotowaniu. Sprawa ma się zupełnie inaczej w przypadku garnka próżniowego Deli Cook. W pokrywie naczynia znajduje się specjalnie opatentowany zawór, który w kilka sekund reguluje ciśnienie wewnątrz garnka. Dzięki temu możesz podnosić pokrywkę w dowolnym momencie gotowania. Ponadto masz pełną kontrolę nad gotującą się potrawą. Pokrywa wykonana jest z hartowanego szkła. Szybkowary najczęściej posiadają pokrywki ze stali nierdzewnej, przez co wgląd na danie jest niemożliwe.

Gotowanie próżniowe zasmakujradosci.pl

Zdrowiej znaczy oszczędniej?

W przypadku używania garnka próżniowego – zdecydowanie tak! Ów naczynie testowaliśmy wiele razy. Proces gotowania dowolnej potrawy skraca się aż o 30%! Zużywasz mniej energii, oszczędzasz prąd i …. masz czas dla siebie! Wykorzystaj go mądrze! Napij się gorącej kawy, zadzwoń do przyjaciółki, zamknij się w sypialni i posłuchaj ulubionej muzyki.

Bądź jak Bradley Cooper w „Ugotowanych”

Zapraszając garnek Deli Cook do swojej kuchni, zaczniesz gotować nie tylko szybciej, ale też lepiej (wcale nie podważamy zdania, że już jesteś w tym dobra?) . Gotowanie w niskim ciśnieniu jest gwarancją zawsze doskonałych potraw. Krewetki, kaczka, wieprzowina – od teraz przyrządzaj dania, które są dość wymagające. Już nigdy więcej nie spędzą Ci snu z powiek. Kuchnia azjatycka, francuska, portugalska – powiedz na co masz ochotę i to zrób! W naczyniu Deli Cook nic się nie przypala, nie traci smaku, nie przywiera i nie rozgotowuje się. Za każdym razem potrawa jest tak samo doskonała!

garnek Deli Cook zasmakujradosci.pl

Garnek próżniowy Florina Deli Cook 4,2 l; 24 cm

Zasmakuj jeszcze większej radości z gotowania! Ulubione potrawy przyrządzaj szybciej, łatwiej i przede wszystkim zdrowiej. Gotując w garnku próżniowym Deli Cook, zachowujesz cenne składniki potrawy, a cały proces kulinarny znacznie się skraca. Dzięki temu czas spędzony w kuchni staje się przyjemnością, nie pracą.
Garnek próżniowy Deli Cook zasmakujradosci.pl
Garnek Deli Cook zasmakujradosci.pl
Uchwyty garnka deli cook zasmakujradosci.pl
zawór regulujący ciśnienie w garnku Deli Cook zasmkaujradosci.pl
Zawór regulujący ciśnienie garnka Deli Cook zasmakujradosci.pl
Uchwyt pokrywy garnka Deli Cook zasmakujradosci.pl
Ikony garnka Deli Cook zasmakujradosci.pl

Poznaj garnek do gotowania próźniowego Deli Cook!

Zarejestruj się teraz, a otrzymasz kupon rabatowy 10%!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert z Florentyna Sp. z o.o. zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz zrezygonować z subskrypcji w dowolnym momencie.