3 gadżety, które pozwolą przetrwać zimę

Jak przetrwać zimę? Zima to jedna z najtrudniejszych pór roku. Krótkie dni, niskie temperatury, porywisty wiatr i opady deszczy nie tylko nie zachęcają do wychodzenia z domu, ale także niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Na szczęście w sprzedaży dostępnych jest wiele ciekawych dodatków, które pomagają uczynić okres od grudnia do marca bardziej przyjemnym.

Kubki termiczne – przetrwać zimę

Lubisz gorącą herbatę? A może chcesz, żeby w drodze do pracy zawsze towarzyszyła Ci ciepła kawa? W takim razie warto wyposażyć się w znajdujące się w sklepie ZasmakujRadości.pl kubki termiczne. Dlaczego warto w nie zainwestować? Przede wszystkim ze względu na jakość wykonania. Szczelność powoduje, że przechowywane napoje bardzo długo zachowują temperaturę, a ich przenoszenie lub przewożenie nie grozi oblaniem lub oparzeniem siebie. Jakie kubki termiczne wybierać? Na pewno wygodne będą takie jak Florina Capsula, który posiada dodatkową, silikonową opaskę antypoślizgową do chwytania. Ciekawym zakupem będą też designerskie kubki w stylu Florina Can enjoy oraz uniwersalne jak Florina Graves. Z kubkiem termicznym można przetrwać zimę bez problemu.

Buty elektryczne

Buty elektryczne to idealny gadżet dla wszystkich zmarzluchów. Produkty takie jak Botti Grigio czy Botti Grigio Plus mają działanie rozgrzewające, a dzięki możliwości ustawienia poziomi wibracji można się w nich relaksować przed telewizorem lub czytając książkę. Bez problemu nadają się także do pracy lub używania przy innych czynności wykonywanych podczas siedzenia. Buty elektryczne z ZasmakujRadości.pl są bezpieczne – posiadają zabezpieczenia, automatycznie wyłączają się po 1,5 h – a do tego w pełni higieniczne.

Termofory

Marzną Ci nie tylko nogi? Czas na kupno termoforu takiego jak np. Florina Zwierzak 1 l renifer, Florina Napisy 2 l success lub Florina 1 l sowa. Dzięki gadżetowi można się rozgrzać w każdym momencie. Ma on także właściwości prozdrowotne – pobudza krążenie, a do tego świetnie sprawdza się do robienia okładów na bolące mięśnie lub stawy. Może też pomóc w stanach gorączkowych, zwłaszcza najmłodszym, których dopadło przeziębienie lub grypa.