Modne gadżety, które musisz mieć

Coraz więcej Polaków rezygnuje z domowego gotowania na rzecz dań typu fast food. Głównym argumentem, którym posługuje się większość z nich jest brak czasu. I choć obowiązki zawodowe i rodzinne bywają absorbujące to nie warto zapominać o własnym zdrowiu. Wystarczy wyposażyć się w modne gadżety, które umożliwią szybkie przygotowanie śniadań, lunchów czy obiadów. Poniżej lista 5 gadżetów, które warto mieć w swojej kuchni.

 

Patelnia Florina Lava Stone

Uwielbiasz smażone smakołyki, ale tłuszcz nie sprzyja Twojemu samopoczuciu? Pomyśl o zakupie funkcjonalnej patelni Florina Lava Stone. Dlaczego warto w nią zainwestować? Patelnia wyróżnia się tym, że jest bardzo lekka, wykonana z bezpiecznego dla zdrowia aluminium oraz pokryta jest 5-warstwową powłoką Lava Stone, która sprawia, że nie ma konieczności dodawania dużej ilości olejów czy oliw z oliwek. Dużą zaletą są też dość wysokie ścianki naczynia – dzięki nim potrawy smażą się szybko i nie tracą swojego zapachu. Można ją zaliczyć do listy: Modne gadżety do kuchni?

 

 

Garnek nierdzewny Florina Smart

Świetny garnek dla osób nielubiących zmywać. Garnek Florina Smart wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na wszelkie zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a do tego długo zachowuje ciepło. Interesująca jest także pokrywa. Z obu stron znajdują się sita do odcedzania, co ułatwia przygotowywanie potraw z makaronem czy ryżem. Na uwagę zasługują silikonowe chwytaki, które się nie nagrzewają.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Dv0DBt_Zbg&t=8s

 

Gofrownica Botti Gustoso

Brak pomysłu na szybkie śniadania dla całej rodziny? Gofrownica Botti Gustoso może się przydać. To urządzenie nie jest drogie, a znacznie usprawnia czas przygotowywania lubianych, zwłaszcza przez dzieci, gofrów. Do tego płytki zawierają powłokę, która zapobiega przywieraniu, więc nie trzeba tracić czasu na czyszczenie.

 

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Botti Healthy Line

Chcesz zdrowiej się odżywiać? Zainwestuj w wyciskarkę wolnoobrotową Botti Healthy Line. Świetnie nadaje się do przygotowywania smoothie owocowo-warzywnych. Posiada moc aż 250 W i dwa wyjątkowo wytrzymałe filtry. Dużą zaletą jest też cicha praca – bez problemu można przygotować ulubiony koktajl rano, gdy reszta domowników jeszcze smacznie śpi.

 

 

Wyciskarka wolnoobrotowa Botti Healthy line

 

Czajnik z termometrem Botti

Rewelacyjny gadżet, który spodoba się przede wszystkim wielbicielom dobrej kawy i herbaty. Czajnik wykonany jest ze stali nierdzewnej i może pochwalić się mocą 1800 W. Jednak jego największym atutem jest termometr. Dzięki niemu można kontrolować temperaturę grzanej wody, co znacznie ułatwia zaparzanie różnego rodzaju herbat.