Jak wybrać dobry kubek termiczny?

Lubimy ładne rzeczy. Otaczamy się produktami, tekstyliami, kolorami, które cieszą nasze oczy, budzą zachwyt wśród innych. Powodują dzięki temu, że przyjemniej i częściej z nich korzystamy. W aktualnym świecie dużo fotografujemy, dodajemy hasztagi i wrzucamy zdjęcia do sieci. Oczekujemy, że nasze produkty będą atrakcyjne, oryginalne i unikatowe, a jednocześnie praktyczne i użyteczne.

Kubek termiczny – na co zwrócić uwagę?

Zwróćmy jednak uwagę na elementy, które są ważne przy wyborze kubka termicznego, za który będziemy płacić. Walory wizualne, wspomniane wcześniej są ważne, ale istotniejsze są elementy związane z praktycznym użytkowaniem. Zwracamy naszą uwagę na cenę, jednak nie doszukujemy się, za co konkretnie będziemy płacić. Zobaczmy zatem jak wybrać odpowiedni kubek termiczny i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie. Bardzo dobre połączenie praktyczności ze wpasowaniem się do aktualnych trendów, taki złoty środek wśród potrzeb.

Kubek termiczny – parametry techniczne

Wybierając kubek termiczny, oczywiście dotyczy to także innych artykułów przez nas nabywanych, ważne są ich parametry techniczne Zwróć uwagę na to, jakie kubek ma wnętrze, jakkolwiek kuriozalnie może to zabrzmieć w odniesieniu do przedmiotu, aby upewnić się, czy kubek spełni nasze oczekiwania względem czasu utrzymania temperatury. W następnej kolejności powinno się zwracać uwagę na jego dopasowanie do naszego stylu życia. Czy będzie odpowiedni do noszenia go z książkami? Czy będzie pasował do cupholdera w naszym samochodzie? Na samym końcu powinny nas interesować względy estetyczne. Czy kubek jest według nas po prostu ładny i miły dla oka? Super, jeżeli wszystkie te elementy znajdują się w jednym produkcie.

kubek termiczny florina graves biały zasmakujradosci.pl

Kubek termiczny – przyjrzyjmy się mu bliżej

Z czego wykonany jest kubek termiczny?

Zależy nam w głównej mierze, aby kubek trzymał długo ciepło lub zimno. Pamiętajmy, że do zimnych płynów taki produkt również może być stosowany. Co w tej sytuacji jest istotne w parametrach technicznych kubków termicznych? Mianowicie materiał, z jakiego został wykonany. Zacznijmy więc od stali nierdzewnej. Napoje przechowywane w kubkach termicznych z niej stworzonych, zachowują temperaturę produktu na wiele godzin. Nie mamy czego się obawiać, nie zawierają szkodliwych dla naszego organizmu toksyn. Alternatywą dla tego materiału są sztuczne tworzywa, jednakże charakteryzują się krótszym czasem utrzymywania temperatury.

Zastanów się, jakie cechy kubka termicznego są dla Ciebie ważne

Ważnym elementem jest dopasowanie kubka do własnych potrzeb, a każdy z nas ma je nieco inne. Dla jednych odpowiedni będzie duży kubek, bo lubi pić dużą kawę, a jego cupholder odpowiada rozmiarem produktowi. Dla innych ważna jest 100% szczelność produktu, dzięki czemu gorący napój nie zaleje im książek w plecaku. W komunikacji publicznej znacznie lepiej i wygodniej jest z lżejszym, mniejszym kubkiem, aby nie tworzył zbędnego balastu w torebce, czy plecaku.

kubki termiczne zasmakujradosci.pl

Jaki wzór podoba Ci się najbardziej?

Względy wizualne, drugorzędne, ale jednak istotne w procesie użytkowania. Znacznie częściej i przyjemniej korzystamy z rzeczy, które nam się podobają i cieszą nasze oczy. Wybór pod tym względem jest bardzo szeroki, od klasyki po mocno futurystyczne, nowatorskie kształty. Tutaj jest ogromne pole manewru, każdy znajdzie coś dla siebie.

W jaki sposób będziesz użytkować swój kubek termiczny?

Zwracając uwagę na warunki, w jakich będziemy korzystać z naszego kubka, musimy poddać kontroli sposób jego zamykania. Są różne metody: wciskane, zakręcane. Tutaj względy są różnie oceniane, jednak bezpieczniejsze w torbie, czy plecaku są te zakręcane, ponieważ nie mają możliwości bezwiednego otworzenia się w trakcie podróży. Wciskane są super, zdadzą egzamin w użytkowaniu uch w samochodzie, gdzie kubek jest w jednej pozycji, widzimy co się z nim dzieje i czuwamy nad jego położeniem.

Bądź eko! Idź do kawiarni ze swoim kubkiem!

Obecnie bardzo trendy jest bycie eko, czy eco, zależnie od nazewnictwa ku któremu się skłaniamy. W restauracjach są mile widziane kubki wielokrotnego użytku, spełniające tę samą funkcję co jednorazowe, a nie psują nam atmosfery w naszym środowisku.

Poddajmy ocenie kilka kubków termicznych z naszego sklepu

Kubek termiczny Florina Capsula zasmakujradosci.pl

Kubek termiczny Capsula

Kubek ten został stworzony z najwyżej klasy materiałów z zastosowaniem stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie pożądanej temperatury przez kilka godzin. Użyte rozwiązanie przekłada się również na trwałość pod względem zachowania kształtu, czy pojawienia się uszkodzeń, ponieważ jest na nie odporny. Jest to bardzo ważna cecha, kiedy kubek towarzyszy nam w codziennych sytuacjach, takich jak komunikacja publiczna. Dzięki swojej wadze jest optymalny do noszenia w plecaku, czy torebce. Kubki występują w 5 wariantach kolorystycznych.

Kubek termiczny Pedra zasmakujradosci.pl

Kubek termiczny Pedra

Żyjemy w czasach, gdzie stale nam się gdzieś śpieszy. Biegniemy fizycznie z domu do szkoły, ale i w naszej głowie zastanawiamy się, gdzie będziemy jutro, co będziemy robić i jak szybko osiągniemy nasz cel. Z łatwością przychodzą nam rozwiązania optymalizujące nasze codzienne działania. Stąd kubek, który jest dla zabieganych Jest mały, lekki a w dodatku ładny! Trzy w jednym. Zatrzymuje temperaturę przez kilka godzin. Dzięki swojej subtelności rozmiaru oraz wagi znajdzie dla siebie miejsce wszędzie. Wizualne względy należą do indywidualnej opinii, jednakże kubek jest sprzedawany w kolorze szarym, czarnym oraz beżowym.

Kubek termiczny Florina Graved zasmakujradosci.pl

Kubek Florina Graves B&W

Połączenie designu i praktyczności, produkt, jakiego nie powstydzi się żadna blogerka na swoim insta story. Niezwykle kunsztowna i wyszukana forma występująca tylko w dwóch kolorach (biały i czarny) mieszcząca 400 ml płynu. Wyszukane minimalistyczne zdobnictwo, ale przecież piękno tkwi w prostocie, w przypadku tego produktu, jak najbardziej się zgadza. Są jednostki, które dopijają wieczorem swoją kawę, jaką przygotowali dla siebie rano, to jest rozwiązanie dla nich. Kubek został wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej, dzięki czemu utrzymuje temperaturę do 8 godzin. Kawa przygotowana rano będzie ciepła przez długi czas!

Kubek termiczny nierdzewny Florina Carole zasmakujradosci.pl

Kubek termiczny Florina Calore

Aktywny tryb życia znacznie wpływa na naszą dietę oraz sposób gospodarowania czasem. Często bezpośrednio po pracy, udajemy się na siłownie, czy na trening i zależy nam na szybkim dostaniu się pomiędzy punktami docelowymi. Często jesteśmy zmuszeni podbiec do uciekającego tramwaju, czy autobusu. Te kwestie zostały uwzględnione w projektowaniu kubka Florina Calore, ponieważ jest bardzo szczelny, towarzyszy nam w ciągu dnia bez powodowania stresu, że nasz strój na jogę zmieni kolor na kawowy i będzie nadawał się tylko do prania, a nie do wykonania sekwencji powitania słońca.

kubki termiczne ze stali nierdzewnej Florina zasmakujradosci.pl

Kubek Florina nierdzewny

Wiele osób to kierowcy, którzy dzień zaczynają od uruchomienia auta i udania się do miejsca pracy, nie jest to droga kilkuminutowa, a dłuższa, kiedy dobrze jak kawa nam towarzyszy. Inni śpią często, kiedy pozostali pokonują kilometry, aby dotrzeć do pracy, na miejsce. Stąd pomysł na kubek, który ma 880 ml. Jest to idealne rozwiązanie do auta, gdzie możemy przyłożyć kubek do ust i poczuć smak pysznej, gorącej kawy w podwójnej porcji. Ułatwieniem dla kierowców i użytkowników tego kubka (nie będąc kierowcą, również można go używać) jest umieszczona w nim słomka. Słomka ta sprawia, że korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe, na przykład podczas prowadzenia auta. Występuje w 3 kolorach, każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Stal nierdzewna zastosowana do wyprodukowania tego produktu pozwala na długie delektowanie się ciepłym napojem, a jednocześnie chroni przed jego uszkodzeniami.

Kubek Termiczny nierdzewny Florina Soleo zasmakujradosci.pl

Kubek Florina Soleo

Produkt bardzo zróżnicowany pod względem kolorystycznym. Od czerni i bieli, po szarość połączoną z pomarańczą. Ekstrawagancja i styl połączone w jedno. Kubki termiczne Florina Soleo wyszły prosto spod rąk polskiej projektantki – Ilony Djonizak. Na naszym blogu była już mowa o artykułach, które zaprojektowała ta zdolna artystka. Dzięki temu kubek nabiera charakteru i budzi w nas poczucie dumy z osiągnięć polskich artystów. Optymalna pojemność 360 ml jest odpowiednia na co dzień tak, aby nie stwarzać dodatkowego ciężaru, a wystarczyć na odpowiednie pobudzenie.

Szeroki wybór kubków termicznych pozwala na dopasowanie się do Twojego stylu życia!

Indywidualnie podchodzimy do kwestii dotyczących produktów, każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Stąd szeroka gama produktów tak, aby każdy mógł znaleźć coś, co dopasuje się do jego stylu życia lub cupholdera w samochodzie. Teraz wiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze takiego produktu dla nas.