Najlepsze prezenty na mikołajki do 150 zł

Do 6 grudnia zostało coraz mniej czasu. Już teraz warto więc zastanowić się nad prezentami. Od kilku lat sporą popularnością cieszą się gadżety i słodkości związane z Bożym Narodzeniem. Od jakiegoś czasu Polacy zdecydowanie częściej wybierają podarki, które przydają się na co dzień. Właśnie coś takiego chcesz kupić najbliższym, ale nie chcesz wydawać fortuny? Prezenty do 150 zł.

Czajnik elektryczny Botti Milo z termostatem – prezenty do 150 zł

Szukasz prezentu dla kawosza lub osoby lubiącej różnego rodzaju herbaty? Idealnym prezentem może okazać się designerski czajnik elektryczny Botti Milo z termostatem. Co odróżnia go od klasycznego czajnika elektrycznego? Przede wszystkim fantastyczny termostat, który pozwoli obserwować temperaturę wody i dopasować ją do wybranego przez siebie napoju. Oprócz termostatu na uwagę zasługuje także wykonanie. W komplecie znajduje się płaska, obrotowa podstawa, a całość wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje bardzo długi czas użytkowania. W ZasmakujRadości.pl oprócz wersji Milo, termostat posiadają także czajniki Botti Grafite oraz Botti Folk.

Mata do masażu Resti

Nic tak nie poprawia humoru w czasie mroźnej zimy, jak relaks. A jednym ze sposobów na zapewnienie go bliskiej osobie jest kupno fantastycznej maty do masażu Resti. Gadżet kosztuje nieco ponad 100 zł, a jest bardzo funkcjonalny. Przede wszystkim doskonale radzi sobie z dolegliwościami bólowymi i posiada kilka trybów masowania – od wibrującego, przez rolujący i ugniatający, po pulsacyjny. Dzięki dopasowującemu się do ciała kształtowi obdarowany będzie mógł go wykorzystać nie tylko na domowym krześle lub fotelu, ale także w pracy lub podczas prowadzenia samochodu.

Patelnia Florina Oil Control

Zimowa pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu, ale gotowaniu i eksperymentom kulinarnym już jak najbardziej. Zwłaszcza że wielkimi krokami zbliżają się dwie okazje, żeby nieco poćwiczyć umiejętność przyrządzania smakołyków – Boże Narodzenie i Sylwester. Prezentem, który w tym pomoże, będzie rewelacyjna patelnia Florina Oil Control z trwałą, odporną na zarysowania i zabrudzenia teflonową powłoką. Naczynie posiada okręgi ułatwiające odmierzanie ilości używanego oleju, dzięki czemu obdarowany będzie kosztować, potrwa bez nadmiaru tłuszczu i wykorzystać ją do przyrządzania dań kuchni nawet z najodleglejszych zakątków globu.