Prezent ślubny – co wybrać?

Już niedługo Twoi znajomi biorą ślub? Najwyższy czas pomyśleć o odpowiednim prezencie! Od lat najpopularniejsza jest tzw. „koperta”, ale nie oznacza to, że każdy musi decydować się na taki prezent ślubny. Poniżej przygotowaliśmy listę produktów, które z pewnością przydadzą się młodej parze na nowej drodze życia.

Sprzęty AGD – prezent ślubny

Bez obaw! Nie musisz kupować lodówki lub ogromnej zmywarki! Zwróć uwagę na tzw. małe AGD: blendery, miksery, tostery, grille elektryczne i gofrownice. Nie wydasz na nie majątku, a z pewnością pomożesz odciążyć młodej parze nieco budżet na urządzenie nowego lokum. Szukasz czegoś dla osób uprawiających zdrowy tryb życia? Wyciskarki wolnoobrotowe do przygotowywania soków i smoothie to obecnie jeden z najmodniejszych gadżetów.

Wysokiej jakości patelnie

Dobra patelnia to sprzęt na wagę złota w kuchni. Na tym naczyniu można przyrządzać nie tylko pyszne śniadania i obiady, ale także wykorzystywać, np. do zapiekania ulubionych przysmaków. Jaka patelnia sprawdzi się na prezent ślubny? Na pewno Florina Oil Control, która szybko i równomiernie się nagrzewa, a do tego posiada specjalne okręgi, które pozwalają kontrolować ilość nalewanego na nią tłuszczu. Wydaje Ci się, że jedna patelnia to trochę za mało jak na prezent ślubny? Zawsze możesz dobrać do niej zestaw olejów i oliw z oliwek lub odporny na zarysowania garnek ze stali nierdzewnej, np. Florina Smart lub Florina Premium+.

Ponadczasowy serwis obiadowy

Garnek nierdzewny Florina Smart z silikonem 20 cm
Klasyka jest zawsze w modzie, dlatego kupno serwisu obiadowego to świetny pomysł. Dlaczego? Jest to dość kosztowny zakup, ale w przypadku organizowania imprez, np. z okazji świąt, posiadanie zestawu pasujących naczyń okazuje się nieocenione. Obecnie modne są uniwersalne serwisy z delikatnymi zdobieniami, pasującymi do każdego typu uroczystości, np. serwis obiadowy Chodzież Złota Rita z wazą i 41-elementami lub serwis obiadowy Ćmielów for Florina Yvonne Alessia.