Back to school, czyli wracamy do szkoły. Oto akcesoria, które muszą znaleźć się w plecaku każdego ucznia!

Mamy połowę sierpnia, a to oznacza jedno: czas na zorganizowanie szkolnej wyprawki. Jeśli zakup zeszytów, piórników, długopisów, kredek i książek jest już za Wami, gratulujemy świetnej organizacji. Najgorsze za Wami. Do szkoły poza zeszytami przyda się kilka innych rzeczy, w takim razie pozostała nam ta przyjemna część wyprawki do zorganizowania. Kiedy mówimy „przyjemna”, mamy na myśli „pyszna”. Tak, tak, dobrze przeczytaliście. W końcu żaden uczeń nie może wyjść z domu bez drugiego śniadania. W sklepie Zasmakuj Radości znajdziecie wiele nietuzinkowych akcesoriów do przechowywania żywności. Dzięki nim raz na zawsze pozbędziecie się „zagubionych” kanapek gdzieś na dnie plecaka.

 

Back to school -pierwsze śniadanie najważniejsze!

Z autopsji doskonale wiemy, że poranki między wrześniem a czerwcem potrafią być bardzo stresujące. Dlatego choćbyśmy chcieli polecić Wam przepis na długie i leniwe śniadanie, to nie mamy takiej mocy sprawczej, by znaleźć czas na powolne rozkoszowanie się wspólnym posiłkiem. Za to możemy zarekomendować kilka urządzeń, za pomocą których w błyskawiczny sposób przyrządzicie I śniadanie.

W tym zadaniu rewelacyjnie sprawdzi się toster. Najlepiej, gdyby urządzenie miało funkcję rozmrażania. Nawet jeśli zapomnisz dzień wcześniej wyjąć pieczywo z zamrażarki, toster Eleganza marki Botti Electronic błyskawicznie przyrządzi dla Ciebie porcję chrupiących tostów.  Wszystkie dostępne w sklepie Zasmakuj Radości opiekacze posiadają zabezpieczenie przed przypaleniem pieczywa. Dlatego możesz wstawić chlebek do opiekania, a w międzyczasie możesz zająć się innymi czynnościami, chociażby budzeniem milusińskich (to chyba najtrudniejszy punkt poranka).

Nie zapomnijcie o II śniadaniu do szkoły.

śniadanie do szkoły

Dziecko w szkole bez drugiego śniadania? Absolutnie nie ma takiej opcji! Pożywny posiłek do szkoły musi znaleźć się w plecaku każdego ucznia. Pożywny wcale nie znaczy nudny. Daj się ponieść fantazji i przyrządzaj swojemu dziecka naprawdę apetyczne przekąski, kanapki, sałatki makaronowe a nawet warzywne quiche! Takie apetyczne dania zmieścisz w pojemnikach marki Florina. Najnowsze gadżety zachwycają wyglądem. Naczynia dostępne są w kolorze różowym, niebieskim oraz szarym. Jednak żywe barwy i fantazyjne grafiki to nie największa zaleta tych produktów. Pojemniki są przede wszystkim bardzo pojemne. Wewnątrz znajdują się 2 przegrody. Do większej włożysz główne danie. W mniejszej zmieści się sałatka, surówka, albo sos.

 

Z racji, że przed nami coraz chłodniejsze miesiące, w wyprawce szkolnej dziecka powinien znaleźć się termos. Najlepiej niewielki i wykonany w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie odporny na uszkodzenia. Wśród propozycji marki Florina znajdziesz przepiękne propozycje, na przykład z wizerunkiem jeżyków, yeti, statków albo ptaszków. Termos nawet do kilkunastu godzin utrzyma ciepło herbaty, dzięki czemu będzie idealnym wyborem do szkoły.

Zorganizuj dziecku przestrzeń do nauki.

Przyznaj, że Ty również nie możesz się na niczym skupić, kiedy dookoła panuje chaos i bałagan. Pokój Twojego dziecka bardzo często wygląda jak po przejściu tsunami. Tym bardziej po wakacjach przyda się w nim reorganizacja. Wszystkie zabawki, gadżety i rzeczy, które jeszcze się przydadzą, pochowaj do plastikowych pojemników. W sklepie Zasmakuj Radości znajdziesz wyjątkowo piękne pojemniki, który uporządkują chaos i staną się rewelacyjną ozdobą pokoju.

Coś z niczego, czyli kreatywnie aranżujemy pokój dziecka

Oto kilka doskonałych przepisów z serii „Zrób to sam”. Rzeczy, które zazwyczaj każdy z nas posiada w domu, możesz wykorzystać na wiele sposobów. I tak na przykład tradycyjny kubek emaliowany albo słoik może stać się doskonałym organizerem na długopisy, kredki i ołówki.

 

Wiszący przybornik, który zazwyczaj wykorzystujesz w kuchni, Twojemu dziecku może posłużyć jak miejsce zbiorcze wszystkim zadań domowych. Taki gadżet można powiesić na dowolnej półce czy gałce od szuflady. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad tym, co ma do przepracowania Twoje dziecko. Systematyczna nauka kluczem do sukcesu.

Mikro-las z pewnością zainteresuje Twoje dziecko. Zamknięta w słoiku żywa dekoracja wzbudzi u malucha ciekawość i chęć poznawania przyrody, co z pewnością przełoży się na jego oceny z tego przedmiotu w szkole. Taką naturalną ozdobę przygotujcie wspólnie. Dzięki temu połączycie przyjemne z pożytecznym.