Prezent dla nastolatka na mikołajki

Obchodzone od dekad mikołajki to jedno z nielicznych świąt w polskim kalendarzu, z którym nierozerwalnie związany jest zwyczaj obdarowywania bliskich prezentami. Z kupnem prezentu dla najmłodszych pociech nie ma problemu. Najbardziej cieszą się z zabawek. Z nastolatkami jest nieco trudniej. Prezent dla nastolatka bywa problematyczny. Właśnie zastanawiasz się nad podarkiem dla córki lub syna w tym wieku? Sprawdź, co możesz kupić im na mikołajki!

Oryginalne termofory – prezent dla nastolatka

Obchodzone 6 grudnia święto to doskonała okazja do podarowania czegoś, co pozwoli przetrwać zimę. W sklepie ZasmakujRadości.pl można znaleźć fantastyczne oryginalne termofory. Do najpopularniejszych należą te kolorowe ze świątecznymi wzorami: termofor w sweterku Florina 2 l serce. Oprócz tego spodobać się mogą też te zawierające ciekawe nadruki i cieszące się zainteresowaniem młodzieży wzory, np. termofor w sweterku Florina 2 l tropic i termofor Florina Napisy 2 l success. Taki prezent dla nastolatka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Multiramy

Ciekawym rozwiązaniem będzie także sprezentowanie nastolatkowi multiramy, czyli zdobionej dekoracji na zdjęcia. Jeszcze lepiej będzie, gdy uda się skompletować pasujące do wielkości komór zdjęcia, np. ze wspólnych wyjazdów i wakacji, uroczystości rodzinnych czy urodzin. Jaką multiramę wybrać? Sprawdzą się te klasyczne, z kwadratowymi i prostokątnymi ramkami na zdjęcia, np. Florina Decor Decor 5 Hearts, ale na pewno ciekawą propozycją będą także multiramy zawierające okrągłe komory na fotografie.

Urządzenia do pielęgnacji twarzy i włosów

Każda pociecha w wieku nastoletnim zaczyna coraz większą wagę przykładać do wyglądu zewnętrznego. Warto wykorzystać tę wiedzę i poszukać na mikołajki urządzeń, które pomogą w codziennej pielęgnacji. Przykładowo, dziewczęta ucieszą się ze sprzętów takich jak prostownica do włosów Botti Floris. Z kolei chłopców na pewno zainteresują maszynki do włosów, np. maszynka do strzyżenia włosów Botti Classico.