Co kupić ukochanej na walentynki?

Święto zakochanych – walentynki, zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz co podarować swojej ukochanej z tej okazji? Koniecznie poznaj nasze propozycje walentynkowych prezentów dla kobiet!

Pościel na walentynki

Jak połączyć romantyzm z użytecznością? Na pewno kupując swojej walentynce przepiękną pościel satynową Miss Lucy Valentina Rubia Rubia lub Miss Lucy Valentina Rubia Marakesz. Nie dość, że pościele są niezwykle stylowe i pasują do każdego typu sypialni, to jeszcze wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny. Zapewnia ona odpowiednią cyrkulację powietrza i nie wymaga prasowania. Przepiękna pościel będzie się dobrze kojarzyła z ukochanym. Alternatywą dla pościeli może być też koc w kolorze miłości –  Miss Lucy Futrzak czerwony. Zwłaszcza, jeśli partnerka jest typem zmarzlucha, który lubi spędzać czas pod kocykiem.

Multirama ze wspólnymi zdjęciami

Jednym z najlepszych walentynkowych prezentów jest przygotowanie kolażu wspólnych zdjęć. Jego uzupełnieniem może być multirama. Jaką wybrać? Najlepiej tą z ramkami w kształcie serca oraz miłosnymi napisami jak Florina Decor 3 Love, Florina Decor 7 Hearts, Florina Decor 5 House, Florina Decor 5 Grey Hearts, Florina Decor 3 Clock i Florina Decor 5 Hearts, która będzie dodatkową ozdobą domu.

Ekspres do kawy

Wasz związek rozpoczął się od spotkania przy kawie? A może energetyzująca mała czarna to Wasz ulubiony napój? Intensywnie czerwony ekspres do kawy Botti Punto Rosso to walentynkowy strzał w dziesiątkę! Dzięki oryginalnemu kształtowi nie zajmuje dużo miejsca. Na jeden raz można przyrządzić nawet 10 napojów! Taki podarek najlepiej uzupełnić dwoma filiżankami w romantyczne wzory, np. filiżanką ze spodkiem Lubiana Wiedeń serducha lub oryginalnymi kubkami dla zakochanych – Florina Golden love this, Florina Hawai NBC Love.

Sprawdź także co przygotowaliśmy dla niego: Walentynkowy prezent dla niego