Dzień Ojca – jaki prezent wybrać?

Po obchodzonym niedawno Dniu Matki przyszła pora na święto wszystkich ojców. Na 23 czerwca przypada Dzień Ojca, który z roku na rok zyskuje popularność i obchodzony jest przez coraz więcej osób. Ty też chcesz go odpowiednio uczcić, ale nie masz pomysłu na upominek? Sprawdź, jakie prezenty są w tym roku wyjątkowo modne na tę okazję!

Dla wielbiciela grillowania – prezent na dzień ojca

Twój tata uwielbia grillować i na wszystkich imprezach w większym gronie to on pełni funkcję grillmastera? Doskonale się składa, bo koniec czerwca to fantastyczny okres na grillowanie! Wykorzystaj ten czas i sprezentuj tacie akcesoria, które przydadzą mu się podczas jego ulubionego zajęcia, np. nóż do steków Florina Smart, wyciskacz do czosnku czy wielofunkcyjne szczypce do przekręcania i nakładania smakołyków! Masz nieco większy budżet? Postaw na grilla elektrycznego – dzięki niemu obdarowany będzie mógł grillować przez cały rok!

Dla smakosza trunków

Wybór trunku może być trudny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podarować tacie gustowne naczynie, w którym będzie mógł przechowywać alkohole. Klasyczna karafka na whisky Bormioli Rocco Officyna lub utrzymana w śródziemnomorskim stylu karafka Bormioli Rocco Misura na wino przydadzą się podczas odwiedzin gości.

Dla podróżnika

Lato to dla Twojego taty przede wszystkim czas wypraw? Jeśli tak, to postaw na gadżety, które przydadzą mu się podczas podróży. Ostatnio sporym zainteresowaniem wszystkich turystów cieszy się czajnik elektryczny składany silikonowy Botti Leo (dostępny w kilku wariantach kolorystycznych) – nie zajmie on w bagażu zbyt dużo miejsca! Każdy podróżnik ucieszy się też z wagi bagażowej oraz kompaktowego prysznica, który pozwoli wykąpać się nawet w ekstremalnych warunkach.

***

Sprawdź jeszcze, co możesz kupić tacie z okazji Dnia Ojca!