Frigoverre – przechowuj, mróż i podgrzewaj.

Poprzez zamrażanie możemy przedłużyć świeżość wszystkich produktów spożywczych. Zamrażanie daje możliwość spożycia jedzenia nawet po dłuższym czasie. Zazwyczaj nie wyrzucamy większych ilości jedzenia, które nam zostanie – po prostu je mrozimy, aby móc zjeść następnego dnia.

Pojemniki Frigoverre idealne do mrożenia i przechowywania.

Naczynia Frigoverre włoskiej marki Bormioli Rocco zostały stworzone z myślą o przechowywaniu żywności na różne sposoby, zatem możemy w nich zamrażać resztki obiadu, jak i rozmrażać przy pomocy mikrofali (podczas rozmrażania pokrywa nie musi być zdjęta). Pojemniki dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu jedzenie przeznaczone do zamrożenia możesz podzielić na mniejsze porcje, aby następnie rozmrozić tylko potrzebną ilość.

Jakie produkty możemy mrozić ?

  • Mięso surowe, lub gotowane klik
  • Produkty pieczone, mleczne i dania z makaronu klik
  • Sosy klik
  • soki klik
  • Natkę pietruszki, koperek klik

Jakich produktów nie mrozić ?

  • Warzyw i owoców o wysokiej zawartości wody (np. selera, pomidora, sałat, cebuli, ogórka, ananasa, melona i arbuza)
  • Wszystkiego co zawiera jaja, majonez czy słodkie kremy deserowe

Poniżej przedstawiamy tabelę trwałości produktów mrożonych:

(Trwałość produktów przedstawiona w miesiącach)

W pojemnikach Frigoverre możesz po prostu przechowywać jedzenie w lodówce. Ze względu na szczelność naczynia przechowywane produkty nie pochłaniają zapachów i nie tracą swojej świeżości.

Zarejestruj się teraz, a otrzymasz kupon rabatowy 10%!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert z Florentyna Sp. z o.o. zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz zrezygonować z subskrypcji w dowolnym momencie.