Prezent na Walentynki do 50 zł

Przypadające na 14 lutego święto zakochanych to nie tylko okazja do spędzenia czasu ze swoją drugą połówką, ale także do podarowania jej prezentu. Wśród walentynkowych podarków prym wiodą przede wszystkim kwiaty, biżuteria, słodkości oraz różnego rodzaju maskotki. Nie oznacza to jednak, że nie można podarować ukochanemu lub ukochanej czegoś bardziej użytecznego i to nie wydając na to majątku.Może znajdziesz swój typ na prezent do 50 zł.

Komplet ręczników

W sklepie ZasmakujRadości.pl do 50 zł można dostać dwa rodzaje kompletów ręczników – Miss Lucy Wings i Miss Lucy Valentina Rubia. Pasujące do siebie ręczniki sprawdzą się zwłaszcza w przypadku małżeństw i par już ze sobą mieszkających. Jakich kompletów szukać? Pasować będą komplety utrzymane w stonowanych kolorach, które spodobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Może więc pojawić się delikatny walentynkowy akcent, np. w postaci bladoróżowego lub beżowego zestawu. Dla fanów bardziej energetycznych kolorów świetnym prezentem będzie ręcznik Miss Lucy Ninel w kolorze soczystej czerwieni. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale także na wykonanie. Dobrej jakości ręczniki to te z bawełny, która jest łatwa w pielęgnacji i przyjemna dla ciała.

Pasujące kubki

Miesięcznego budżetu nie zrujnuje też kupno dwóch pasujących do siebie kubków. Cały czas na topie są kubki w stylu Florina Love NBC i Florina Sweet Home NBC, z charakterystycznym napisem „I love you”, który pojawia się m.in. także na popularnych maskotkach, oraz kubki ze wzorami w serca, np. Florina Miloca NBC. Dobrym wyborem będą też kubki z hasłami dla zakochanych, np. Florina Hamilton Kiss me oraz Florina Love Be my sweet.

Koc

Nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólne oglądanie komedii romantycznych w domowym zaciszu. Na te i inne okazje warto więc wyposażyć drugą połówkę w koc, np. Miss Lucy Futrzak w odcieniu pudrowego różu. Dzięki miękkiemu materiałowi zapewnia komfort i pozwola się zrelaksować. Do tego nie wymaga też specjalnej pielęgnacji – wystarczy pranie w temperaturze 40°. Na co dzień można go wykorzystywać nie tylko do kinowych seansów, ale też do przykrycia kanapy lub ulubionego fotela.