Smart – poznaj sprytne akcesoria dla kuchni

Co skrywają Twoje kuchenne szuflady?

Kuchnia to serce domu i zbiór przedmiotów, które spełniają swoje podstawowe zadania. Zadania, do których są przeznaczone, do których zostały wynalezione i wymyślone. A co, jeśliby przedmioty codziennego użytku potrafiłyby zrobić jeszcze więcej? Przetestuj nasze akcesoria dla kuchni.

Oszczędność miejsca, wybierz akcesoria do kuchni !

Twoje miarki kuchenne zajmują zbyt wiele miejsca? W dodatku wciąż gubią się te, których najbardziej potrzebujesz? Wprowadź w swojej kuchni rewolucję. Nowoczesne miarki z linii Smart sprawią, że przygotowywanie skomplikowanego przepisu będzie o wiele prostsze. Odmierzają w szklankach i mililitrach, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie z przepisem, który do tej pory sprawiał wrażenie trudnego do wykonania.

miarki do pieczenia

Drugą rzeczą, która pozwoli Ci zaoszczędzić masę miejsca jest pokrywka silikonowa. Z pewnością masz u siebie w szafce garnki, czy patelnie, do których nie pasuje żadna z posiadanych przez ciebie pokrywek. No cóż.. takie rzeczy po prostu są niezbędne. Dlatego nie szukaj tej właściwej, a postaw na coś multifunkcyjnego! Coś co przyda się na garnek o średnicy 20 cm i 27 cm. Pokrywki silikonowe świetnie przylegają do garnków, czy misek. Nadają się zarówno do gotowania, zapiekania, czy przechowywania jedzenia w lodówce, a nawet w zamrażarce. Wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, możesz je myć w zmywarce. Taki gadżet jest wspaniałym rozwiązaniem w każdej kuchni!

Trzecim tego typu produktem jest cedzak silikonowy, który z łatwością złożysz po użyciu, a z pewnością dotychczasowe cedzaki zajmowały w twojej kuchni zbyt wiele miejsca. Z silikonowym cedzakiem możesz więcej! Możesz schować go nawet do niezbyt głębokiej szuflady. Nie wierzysz? Silikon to bardzo trwały i wytrzymały materiał, ale ma jeszcze jedną zaletę, jest niesamowicie plastyczny, co sprawia, że bije na głowę stalowe cedzaki.

Sprytne gadżety!

Ile razy po otwarciu konserwy skaleczyłeś się o jej ostrą krawędź? Jeżeli ani razu, to masz ogromne szczęście, ale uwierz, nie trwa ono wiecznie. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego sprawdź ten mądry otwieracz do konserw, który działa od zewnątrz, zaokrąglając puszkę do środka.

Cedzak, który dopasujesz do każdej powierzchni? Sprytny cedzak z regulacją, którego możesz zawiesić na różnych naczyniach, czy różnych rozmiarów zlewach sprawdzi się w każdej kuchni. Jego odkrywca zasługuje na uznanie!

Kolejnym produktem, który odmieni wasze życie jest otwieracz do butelek i słoików. Otwiera butelki z kapslem, butelki z plastikowymi nakrętkami, a także słoiki. Taki gadżet powinien znaleźć się z pewnością u każdej Pani domu. Kupując multifunkcyjny otwieracz, już nigdy nie będziesz musiała prosić o otworzenie słoika, czy napoju, zrobisz to z potrójnym sprytem!

Wybieraj mądrze, nie marnuj przestrzeni, ani czasu, ułatwiaj życie sobie i innym, bądź smart!