Parapetówka – co kupić?

Twoi znajomi właśnie wprowadzają się do nowego mieszkania i już zapowiedzieli z tej okazji parapetówkę? Nie zapomnij, żeby oprócz dobrego humoru zabrać ze sobą także prezent. Nie wiesz co kupić? Zrezygnuj z mało przydatnych bibelotów i postaw na dodatki i gadżety, które przydadzą się gospodarzom imprezy w ich własnych czterech ścianach. Parapetówka będzie niezwykle udana!

Komplet pościeli

Wydaje Ci się, że to dość banalne rozwiązanie? Niekoniecznie! Właściciele nowego mieszkania mają bardzo wiele dodatków związanych z remontem lub z kupnem tak niezbędnych urządzeń jak lodówka czy pralka. Czasami ich budżet może nie obejmować takich akcesoriów, jak komplet pościeli, dlatego warto nieco go odciążyć i sprawić im nową pościel na nowe mieszkanie. Parapetówka to idealna okazja na taki prezent. Czego szukać? Najlepsze będą pościele o uniwersalnych rozmiarach np. 160 x 200 lub 200 x 220 cm. Oczywiście, należy uwzględnić zestawy zawierające dwie poszewki na poduszki. Jakie pościele będą odpowiednie? Na pewno te bawełniane lub z bawełny satynowej jak Miss Lucy Giardino Giungla, Miss Lucy Dolce Vita, Miss Lucy Valentina Rubia oraz Miss Lucy Floris, które są łatwe w pielęgnacji oraz przyjemne dla skóry.

Małe AGD

Wspomniana już pralka czy lodówka to zbyt duży prezent na parapetówkę. Z działu AGD sprawdzą się raczej niewielkie urządzenia, które usprawniają gotowanie. W co warto zainwestować? Na pewno w bardzo popularne gorfrownice, choćby tą stalową marki Botti Effetto lub świetny czajnik z termometrem Botti Milo. Ciekawym prezentem będzie też grill elektryczny Botti Forti 1250 W, mikser ręczny Botti Nero oraz bardzo popularna ostatnio wyciskarka wolnoobrotowa Botti Healthy Line, która umożliwia przyrządzenie kremowych koktajlów i smoothie.

Funkcjonalne garnki lub patelnie

Dobre naczynia do gotowania to coś, co zawsze się przyda. W cenie będą zwłaszcza te uniwersalne jak garnek Florina Smart. Długo zatrzymuje ciepło. Stal nierdzewna, z której jest wykonany jest odporna na zarysowania. Zawiera silikonowe uchwyty, zapobiegającego oparzeniom. Do jego zalet można zaliczyć także specjalną pokrywę. Umożliwia ona odcedzanie makaronu, ryżu oraz różnego rodzaju warzyw. Przydać może się też aluminiowa patelnia Florina Lava Stone, zawierająca powłokę, dzięki której nie trzeba używać zbyt wiele oleju do smażenia.