Technologia Full Induction – przyszłość gotowania!

Nowa kolekcja garnków i patelni Florina Bono to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy gotują na płytach indukcyjnych. Wyróżnikiem tych nowoczesnych naczyń jest dno o indukcji pełnopowierzchniowej, wykonane w technologii Full Induction. Dzięki temu, naczynia Florina Bono nagrzewają się niemal trzy razy szybciej niż te o punktowej indukcji. To gotowanie ekspresowe, bez ograniczeń i w pełni smaku!

Kuchenki indukcyjne nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Ten rodzaj płyt grzejnych wyróżnia wiele atutów – ważnych zwłaszcza dla osób, które dużo i często gotują. Przede wszystkim, płyty indukcyjne są wydajne i energooszczędne – grzeją wyłącznie, gdy mają styczność z odpowiednią powłoką (ferromagnetyczną). Niewątpliwą zaletą jest również bezpieczeństwo. Nagrzewa się bowiem tylko dno garnka czy patelni, a płyta w styczności ze skórą pozostaje zimna. Kuchenki indukcyjne są również wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Nie mają trudnych do oczyszczenia zakamarków, ich powierzchnia jest bowiem całkowicie gładka.

Florina Bono - full induction zasmakujradosci.pl

Kolekcja garnków i patelni Florina Bono Full Induction

Do użytkowania kuchni indukcyjnej niezbędne są odpowiednie naczynia. W dostępnym asortymencie pojawiła się innowacyjna propozycja garnków i patelni Florina Bono. Spośród innych oferowanych na rynku, wyróżnia je dno o indukcji pełnopowierzchniowej. Dno opracowane w technologii Full Induction i umożliwiające bezpośrednią dystrybucję ciepła. Daje ono możliwość używania naczyń o różnych średnicach na dowolnym palniku (od najmniejszego do największego). Naczynia Florina Bono nagrzewają się trzy razy szybciej niż garnki i patelnie o indukcji punktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, naczynia w pełni wykorzystują moc kuchenki, przez co minimalizuje się czas gotowania, a co za tym idzie – koszt zużytej energii.

Patelnie Bono full induction zasmakujradosci.pl

Naczynia Florina Bono posiadają również nieprzywierającą powłokę MARBLE, która zapobiega przywieraniu potraw i umożliwia smażenie w minimalnej ilości tłuszczu. Uchwyty Soft Touch są pokryte powłoką antypoślizgową, która nie nagrzewa się podczas użytkowania. Garnki i patelnie Florina Bono są wykonano z wysokiej jakości aluminium, które świetnie przewodzi ciepło i jest odporne na działanie rdzy. Korpus naczyń jest bardzo solidny – odpowiednia grubość ścianek zapobiega odkształcaniu się naczynia, nawet przy częstym użytkowaniu.

Bono Full Induction zasmakujradosci.pl

W kolekcji naczyń Florina Bono znajdują się garnki i patelnie w różnych rozmiarach. Można je nabyć w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach na terenie kraju.

Patelnia Florina Bono w technologii full induction zasmakujradosci.pl
Garnek Florina Bono w technologii full induction zasmakujradosci.pl