3 dodatki, które upiększą Twój salon

Salon to centralne miejsce w każdym domu. To w nim większość domowników spędza czas wolny, ale przede wszystkim przyjmuje gości. Nie dziwi więc, że urządzenie tego pomieszczenia ma szczególne znaczenie. Oprócz funkcjonalnych mebli i użytecznych kanap warto zainwestować także w dodatki. W końcu diabeł tkwi w szczegółach…

 

Koce i narzuty

Od wielu lat pokutuje przeświadczenie, że koce i narzuty powinny znajdować się tylko w sypialni. Niekoniecznie! W końcu w salonie (zwłaszcza gdy mieszka się w bloku) najczęściej kumuluje się życie rodzinne. Opłaca się więc zainwestować w dodatki takie jak koc Oslo, narzutę Romantic, Provance czy wytrzymały i utrzymujący ciepło koc Futrzak. Oprócz tego, że spełniają one swoją podstawową funkcję – chronią przed chłodem (zwłaszcza jesienią i zimą) – to są także świetną dekoracją. Bogactwo kolorów i wzorów powoduje, że bez problemu można je dopasować do reszty rzeczy lub do koloru ścian. Dzięki nim można także odświeżyć sfatygowaną już kanapę oraz fotele.

 

 

Poduszki

Jak koce i narzuty to także poduszki dekoracyjne. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że świetnie pasują do każdego typu pomieszczeń, w tym do salonów. Oprócz tego są tanim sposobem na zmienienie stylu salonu, np. na bardziej minimalistyczny. Zdaniem profesjonalnych dekoratorów wnętrz poduszki dodają salonowi przytulności, choćby poprzez zakup wzorzystych poszewek jak Bona Metalic. Są też fantastycznym podparciem pod plecy lub łokcie w czasie oglądania telewizji lub rozmowy z przyjaciółką.

 

Poszewki Miss Lucy kwiaty

 

 

Multiramy

Posiadasz wiele zdjęć z uroczystości rodzinnych? A może udało Ci się wybrać na urlop i uwiecznić wyprawę do krajów Orientu? Pochwal się tymi pamiątkami w salonie! Najlepiej wykorzystać do tego popularne ostatnio multiramy. Koszt takiej dekoracji nie nadwyręży domowego budżetu, a pomieszczenie stanie się bardziej przytulne i zyska ciepły charakter. Jakie multiramy wybrać? To w dużej mierze zależy od wielkości salonu oraz wolnego miejsca na ścianie. W pokoju takim jak salon na pewno dobrze prezentować będą się multiramy Decor 3 Clock Decor 3 Family oraz Decor 5 memories.

 

salon