3 dodatki do domu, które warto mieć na uwadze w 2018 roku

Od jakiegoś czasu myślisz o zmianie aranżacji we własnych czterech ścianach? A może zależy Ci na odświeżeniu tylko jednego pomieszczenia i szukasz inspiracji? W takim razie koniecznie musisz mieć na uwadze zaprezentowane przez nas najmodniejsze dodatki do domu tego roku!

Multiramy – dodatki do domu

W nadchodzącym sezonie króluje przede wszystkim prostota i naturalność. Tym samym coraz modniejsze są dodatki, które sprawiają, że domy nie przypominają już tych z katalogów mebli. Stają się bardziej przytulne i ciepłe dla mieszkańców. Jednym z najlepszych gadżetów tego typu są multiramy na przykład takie jak Florina Decor 3 Retro Home. W połączeniu ze zdjęciami  takie dodatki do domu dodają uroku każdemu pomieszczeniu. Do tego pełnią funkcję fantastycznej ozdoby.

Futrzasta narzuta

Powrót do tego, co świeże i użyteczne spowodował, że sporym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się narzuty i koce. Zwłaszcza te ze zwierzęcymi wzorami i w kolorach ziemi, np. Miss Lucy Cezar brązowy, Miss Lucy Oslo beżowo-brązowy, Miss Lucy Futrzak szary i Miss Lucy Mollis beżowy. Idealnie komponują się z różnymi stylami urządzania (od skandynawskiego, po ten nieco bardziej nowoczesny i neo-retro). Do tego są też bardzo funkcjonalne. Sprawdzają się jako okrycie nieco już sfatygowanej kanapy lub łóżka albo do przykrycia na chłodne wieczory.

Koc Miss Lucy Oslo w 1 150 x 200 cm beżowo-brązowy

 

Kwieciste akcesoria

Jak natura to kwiaty. Kwieciste wzory opanowały wszystkie dodatki do domu. Od pościeli Miss Lucy Floris, przez suszarki do włosów Botti Floris i prostownice do włosów Botti Floris, po zegary ścienne Florina Floris. Ten trend szczególnie jest modny w aranżacji kuchni. Akcenty kwiatowe pasują nie tylko do naczyń (np. filiżanek ze spodkiem Florina Floris i półmisków Florina Floris). Coraz częściej pojawiają się na urządzeniach AGD – przykładem jest czajnik elektryczny Florina Floris 1,8 l.