Co zabrać ze sobą na zimowy wyjazd?

Styczeń to nie tylko czas karnawału, ale także urlopów zimowych. To właśnie w tym miesiącu, ze względu na ferie w szkołach, wiele osób planuje wyjazdy. Wybierając się na zimowy wyjazd, warto pomyśleć nie tylko no noclegu i atrakcjach, ale także o gadżetach, które mogą się przydać.

Kubek termiczny

Bez względu na to, czy zimę spędzasz w polskich Tatrach, czy Dolomitach, kubek termiczny powinien obowiązkowo znaleźć się w Twoim bagażu na zimowy wyjazd. Dzięki temu gadżetowi można cieszyć się ciepłymi napojami przez bardzo długi czas. Jakich kubków szukać? Sprawdzają się przede wszystkim takie, jak Florina Graves i Florina Capsula, które wykonane są ze stali nierdzewnej. Materiał ten gwarantuje trwałość, a do tego jest lekki, przez co nie będzie dodatkowym obciążeniem, np. podczas spacerów po górach. Sprawdź także: Jak wybrać dobry kubek termiczny?

Żelazko turystyczne na zimowy wyjazd

Jeśli jeszcze go nie masz, to koniecznie musisz to zmienić. Żelazko turystyczne Botti Marco nie kosztuje dużo – w ZasmakujRadości.pl możesz je kupić już za niecałe 60 zł – a są bardzo przydatne. Nie zajmują dużo miejsca (mają składaną rączkę). Dzięki stosunkowo dużej mocy (nawet do 800 W) pozwolą dokładnie wyprasować ubrania nawet z tak gniotących się materiałów jak bawełna.

Koc

Na urlop, zwłaszcza zimą, przyda się też koc, najlepiej taki wykonany z zatrzymujących ciepło włókien poliestrowych jak Miss Lucy Otello, Miss Lucy Alex i Miss Lucy Coco. Dlaczego warto mieć go ze sobą? Na pewno ze względu na kapryśną zimową pogodę. Koc może przydać się już w czasie podróży, zwłaszcza pociągiem lub autokarem, a także w pokoju hotelowym. W przypadku osób wybierających się na narty lub planujących długie spacery, oprócz koca, sprawdzi się też but elektryczny, np. Botti Grigio, który pomoże rozgrzać zziębnięte stopy.

Sprawdź także inny nasz artykuł: Urządzenia mobilne. Jak od nich odpocząć w wakacje?