Smaż mądrze! Nie rezygnuj ze smaku! Odkryj patelnię Oil Control.

Czy wiesz, że mięso wchłania aż 70% tłuszczu podczas smażenia?! Jeśli nie kontrolujemy ilości wlewanego oleju na patelnię, kaloryczność nawet najbardziej delikatnego drobiu, czy cielęciny może wzrosnąć aż 3-krotnie! Szefowie kuchni na całym świecie, podając przepis na swoje sztandarowe danie, podkreślają, że do smażenia wystarczy trochę oleju, ale właściwie co to znaczy „trochę?”

Marka Florina prezentuje innowacyjne naczynie kuchenne. Jedyna w Polsce patelnia posiadająca system Oil Control, dzięki któremu wlewasz dokładnie taką ilość oleju, ile wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie na nienasycone kwasy tłuszczowe. Jak to możliwe? Wewnątrz naczynia znajdują się 2 okręgi, do których – w zależności od potrzeby – wlewasz 5 lub 10 gram tłuszczu (Twoje dzienne zapotrzebowanie wynosi 20 g). W ten sposób, nigdy nie przekraczasz dziennej dawki oleju w zbilansowanej diecie.
Smażąc na patelni Oil Control, nie rezygnujesz z ulubionego smaku potraw, a jedynie zmniejszasz ich kaloryczność.

Dodatkowo, patelnię pokryto unikatową na polskim rynku powłoką o trójwarstwowej strukturze – Teflon Radiance, która zawiera cząsteczki ferromagnetycznej stali nierdzewnej przyśpieszające nagrzewanie się naczynia aż o 25%. To oznacza, że o 1/4 spada zużycie energii podczas codziennego przyrządzania posiłków. Poza tym , powłoka Teflon Radiance jest wysoce odporna na ścieranie i zadrapania a jej idealnie gładka powierzchnia zapewnia łatwość w czyszczeniu. Co najważniejsze, patelnia jest kompatybilna z każdą kuchenką, a jej najwyższa wydajność ujawnia się na płytach indukcyjnych.

Zasmakuj radości. Trzymaj olej i swoją wagę pod kontrolą.

Zarejestruj się teraz, a otrzymasz kupon rabatowy 10%!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert z Florentyna Sp. z o.o. zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz zrezygonować z subskrypcji w dowolnym momencie.